* PROMJENA ŽUPNIKA U NAŠOJ ŽUPI

Dana 20. kolovoza 2014. godine dosadašnji župnik vlč. Robert Farkaš, dekretom nadbiskupa dr. Đure Hranića, razriješen je službe župnika naše župe i imenovan župnikom župe sv. Leopolda Mandića u Slavonskom Brodu. Istoga dana imenovan je novi župnik, vlč. Matej Glavica, dosadašnji ekonom Nadbiskupijskog sjemeništa u Đakovu. Čestitamo novom župniku i želimo mu dobrodošlicu!

dosadašnji župnik, vlč. Robert Farkaš

novi župnik, vlč. Matej Glavica

Dosadašnji župnik oprostit će se od župe na sv. misama 17. kolovoza, a novi župnik bit će svečano uveden u službu po nadbiskupu u miru dr. Marinu Srakiću u nedjelju, 24. kolovoza u 18.30 sati. Molim i pozivam članove Ekonomskog i Pastoralnog vijeća, župne katehete i voditelje župnih skupina, ministrante, pjevače, čitače te sve ostale župne suradnike i župljane da se u što većem broju okupe i pozdrave novog župnika.

Informacije

Radno vrijeme
župnog ureda
Uto - Pet: od 16 do 18 h
Pon: slobodan dan

Telefon: 032/322-944
Fax: 032/303-726
email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.